Aktualność Pracodawcy

NORD Day na Uniwersytecie Zielonogórskim

Firma NORD Napędy zorganizowała dla zielonogórskich studentów NORD Day — dzień wypełniony merytoryką i ciekawymi możliwościami. Zobacz relację.

NORD Day — dla przyszłych inżynierów

NORD Napędy lubi inspirować przyszłych inżynierów do poznawania lepiej swojego środowiska pracy. Właśnie dlatego  firma zorganizowała na Uniwersytecie Zielonogórskim NORD Day, czyli dzień pełen merytoryki dla studentów wydziału mechanicznego. Chociaż duża część dnia została poświęcona zaznajomieniu młodzieży z profilem działalności NORD Napędy, uczestnicy mieli też szansę skorzystać z innych atrakcji. W wydarzeniu uczestniczyli także firmowi specjaliści, dzięki czemu łatwo było poznać lepiej stronę techniczną przedstawianych zagadnień.


Przeczytaj również: Szkolenie dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego w NORD Napędy


NORD Day — wiedza praktyczna

Studenci mogli uczestniczyć w wybranym przez siebie bloku tematycznym dotyczącym takich dziedzin jak obróbka mechaniczna, silnik elektryczny i montaż, kontrola jakości, lean management oraz kariera inżyniera sprzedaży. Każdy ze studentów Wydziału Mechanicznego UZ mógł znaleźć coś, co jest najbardziej zgodne z jego zawodowymi zainteresowaniami. Na chętnych czekali także w CV point specjaliści personalni, którzy podpowiadali jak pokierować swoją karierą i gdzie szukać możliwości rozwoju.

Studenci nie opuszczali wydarzenia z pustymi rękoma. Oprócz zdobytej wiedzy i nowych umiejętności, na uczestników czekały nagrody, które można było wygrać w konkursach podczas każdego z paneli.

Posłuchaj komentarzy z tego wydarzenia:


Tagi
Czytaj więcej