Aktualność Pracodawcy

Nord dla Nowosolskiej Paczki

Fabryka Nord przyłączyła się do akcji charytatywnej stowarzyszenia z Nowej Soli. Zobaczcie, co fundacja zyskała dzięki wsparciu.

Stowarzyszenie Nowosolska Paczka niesie pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta i powiatu, organizując zbiórki, kwesty i imprezy charytatywne. To dzięki wysiłkom jej działaczy potrzebujący z okolicy otrzymują niezbędne meble i sprzęty, mają zapewnione pożywienie i ubranie, a niekiedy – również remont domu.

Do tej szlachetnej działalności dołączyła nowosolska fabryka Nord Napędy. Wsparcie firmy umożliwiło organizację kilku akcji oraz remont oddziału w Nowej Soli. Zobaczcie efekty w galerii poniżej.

UWAGA! Stowarzyszenie Nowosolska Paczka potrzebuje Twojej pomocy! Działacze zbierają środki na busa, który umożliwi sprawny transport dużych gabarytowo przedmiotów obdarowanym. Liczy się każda kwota! Jeśli możesz pomóc, zachęcamy do wsparcia stowarzyszenia, wykonując przelew na:

Stowarzyszenie Nowosolska Paczka KRS 0000672797
ul. Wojska Polskiego 18/5
67-100 Nowa Sól

nr konta: 50 1600 1462 1838 6227 2000 0001 BGŻ BNP PARIBAS

Więcej informacji o nowosolskiej Paczce szukaj na Facebooku >> Szlachetna Paczka Nowa Sól!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.