Aktualność Pracodawcy Strefa

NORD Napędy rozrasta się!

NORD Napędy rusza z kolejną rozbudową swojego zakładu!

Rozwój NORD Napędy

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o otwarciu nowej fabryki NORD Napędy w Wiechlicach koło Szprotawy. Prace nad fabryką silników elektrycznych firmy NORD pod Szprotawą rozpoczęły się w czerwcu zeszłego roku, zakład oddano do użytku latem tego roku. Zakład zlokalizowany jest na terenach Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wiechlicach i jest to trzeci na świecie tego typu zakład produkcyjny grupy po Chinach i Włoszech.


Przeczytaj również: NORD Napędy rekrutuje!


Czas na Nową Sól

Dziś NORD poinformował o rozbudowie zakładu produkcyjnego w Nowej Soli. W ramach inwestycji powstaną dwie hale produkcyjne wraz z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 14 232 m2. Cały zakład zostanie wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz doposażony i wzbogacony miedzy innymi w zrobotyzowane obrabiarki CNC. Jest to już trzecia rozbudowa NORD w Nowej Soli, po zakończeniu inwestycji cały zakład będzie liczył około 35000 m2.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.