Pracodawcy

NORD Napędy szuka operatorów maszyn CNC

NORD Napędy

NORD Napędy to firma będąca jednym z wiodących światowych producentów technologii napędowej dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Produkty z logo Getriebebau NORD to przede wszystkim motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem. W związku z rozwojem firmy, NORD Napędy rusza z kolejną transzą rekrutacji.

Przeczytaj również: NORD Napędy rekrutuje

Operatorzy CNC poszukiwani

Poszukiwani są operatorzy maszyn CNC do przyuczenia. Wymagana jest jednak znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych typowych dla tego stanowiska. Na kandydatów czeka 15 etatów. Praca w Nowej Soli.

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych;
  • dodatkowym atutem będzie ukończony kurs CNC lub doświadczenie w pracy na stanowisku CNC;
  • samodzielność, odpowiedzialność i pewność w działaniu;
  • elastyczność i umiejętność pracy w grupie.

Obowiązki po okresie szkolenia:

  • samodzielna obsługa maszyn CNC – tokarki, frezarki, szlifierki;
  • przezbrojenie maszyn CNC;
  • wprowadzanie drobnych korekt do programów;
  • pianie programów obróbczych od podstaw;
  • udział w licznych procesach optymalizacyjnych.

Co oferujemy:

  • specjalistyczne szkolenia niezbędne do obsługi i programowania maszyn CNC;
  • pracę na bardzo nowoczesnych maszynach m.in. takich marek jak: Reishauer, Emco, Index;
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie NORD Napędy.

Czytaj więcej

Napisz komentarz