Aktualność Pracodawcy

NORD pływa na smokach

Wracają Regaty Smoczych Łodzi! Już po raz dwunasty w nowosolskim porcie będziemy mogli oglądać zmagania wioślarzy o Puchar Prezydenta Miasta Nowej Soli. Wśród uczestników znajdziemy też reprezentację firmy NORD.

To już tradycja

Od kilku lat możemy oglądać Regaty Smoczych Łodzi, które tradycyjnie odbywają się w nowosolskim kanale portowym. Zawody odbywają się w ramach obchodów Święta Solan i dostarczają wielu emocji nie tylko samym osadom, ale też zgromadzonej widowni. Drużyny, które powinny liczyć maksymalnie 21 osób, pokonują dystans 200 metrów. Można się zmachać!


Przeczytaj również: Smocze łodzie na start!


NORD ciężko trenuje

Ekipa NORD nie boi się wyzwań i ciężko trenuje przed niedzielnym startem! Jak operować wiosłem, jak dobrze się odepchnąć, jak płynąć szybko i przede wszystkim jak działać w zespole – wszystkie te umiejętności na pewno przydadzą się na starcie! Zgrana drużyna, motywacja, ale przede wszystkim dobra zabawa! Jeśli chciałbyś zobaczyć zmagania na własne oczy i dopingować drużyny Nowej Pracy możesz przyjść do miejskiego portu przy Alei Wolności 1A już 16 czerwca w samo południe. Emocji nie zabraknie!

Regaty 16.06.2019
Otwarcie regat: godz. 12.00
Organizatorzy: MOSiR Nowa Sól, UM Nowa Sól, Kajakowy Klub Sportowy Nowa Sól.

XII Regaty Smoczych Łodzi w Nowej Soli

 


Tagi
Czytaj więcej