Aktualność

Nord pomaga Mii i bierze udział w #GaszynChallenge

Wspaniała ekipa, super współpraca, dobra atmosfera i szczytny cel - pracownicy firmy Nord przyjęli nominację do #GaszynChellenge i wsparli zbiórkę na leczenie Mii. Zobaczcie relację!

Nord dołącza do #GaszynChallenge

#GaszynChallenge to głośna akcja charytatywna, której celem jest pomoc dla małej Mii. Dziewczynka cierpi na genetyczną chorobę SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wyzwanie polega na zrobieniu 10 pompek i wpłaceniu minimum 5 zł na konto zbiórki. Jej rodzice zbierają pieniądze na lek, który kosztuje aż 10 milionów złotych, dlatego liczy się dosłownie każda złotówka.

Dzięki nominacji od producenta mebli Jadik, zespół firmy Nord Napędy Zakłady Produkcyjne postanowili wziąć udział w #GaszynChallenge i pomóc chorej dziewczynce. Kierownicy działów produkcyjnych wstrzymali na chwilę wszystkie prace i wszyscy pracownicy wspólnie zrobili 10 pompek. Zobaczcie video, jak im poszło!

Wesprzyj zbiórkę na leczenie Mii!

– Pomoc innym jest dla nas szczególnie ważna, dlatego chętnie zorganizowaliśmy taką akcję. Dziękujemy naszym pracownikom i kierownictwu zespołu za zaangażowanie i chęć wzięcia udziału w wyzwaniu. Razem tworzymy wspaniałą ekipę! – mówi Justyna Nowakowska, asystent ds. administracyjno-księgowych w firmie Nord.

Załoga Norda już wpłaciła pieniądze na konto zbiórki dla Mii, a do dalszej akcji nominowała: Nord Systemy Napędowe w Wiechlicach, Nord Napędy w Zakrzowie oraz firmę Mazel z Nowej Soli. Ty także możesz wesprzeć zrzutkę na leczenie dziewczynki! Wejdź na siepomaga.pl (link do zbiórki) i wpłać datek.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.