Bez kategorii Pracodawcy Strefa Wydarzenia

NORD świętuje jubileusze swoich pracowników

Na początku lipca odbyły się obchody jubileuszu pracy w firmie NORD. Zatrudnieni przepracowali nawet 15 lat. Sprawdź szczegóły.

NORD – czym się zajmuje?

NORD to przede wszystkim technologie napędowe dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Firma specjalizuje się w produkcji motoreduktorów, silników, przekładni przemysłowych oraz przetwornic częstotliwości. Technologie tego nowosolskiego przedsiębiorstwa wykorzystywane są do transportu bagaży na lotniskach. Dodatkowo, używane są na etapie produkcji cementu oraz produktów żywnościowych do ich przenoszenia.


Przeczytaj również: Nord – nasza technologia napędowa jest bliżej niż myślisz!


Jubileusz pracy w firmie

5 lipca NORD celebrował jubileusz pracy. Docenił pracę 4 osób, które aktywnie angażowały się w działalność firmy od 15 lat. Dodatkowo, NORD wyróżnił 6 osób, które przepracowały 10 lat. Jubilaci otrzymali upominki, dyplomy gratulacyjne od dyrekcji oraz życzenia dotyczące dalszych sukcesów zawodowych.

Dołączamy się do życzeń i wierzymy, że nowosolscy pracownicy przyczynią się do jeszcze niejednego sukcesu firmy NORD. Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z wydarzenia.


Tagi
Czytaj więcej