Aktualność Pracodawcy Strefa

NORD w Polsce jest już od 25 lat. Firma dziękuje za zaufanie.

Siedziba NORD w Zakrzowie powstała w 1998 roku. Wtedy pracowników było kilku, dzisiaj jest ich 60. Zobacz, co zmieniło się przez 25 lat.

Początki NORD w Polsce

NORD Napędy Sp. z.o.o. z siedzibą w Zakrzowie rozpoczął swoją działalność 3 lipca 1998 roku. Od tego czasu minęło 25 lat. Firma stała się oficjalnym dystrybutorem przekładni, silników, motoreduktorów i elektroniki sterującej NORD w Polsce. Pierwszym produktem na polskim rynku był motoreduktor. Firma wynajmowała wówczas niewielkie biuro handlowe. Zespół pracowników składał się z grupy kilku inżynierów i handlowców. Dyrektor Zarządzający, Jarosław Bilich, podkreśla, że wszelkie działania były od początku skoncentrowane na klientach:

„Naszym mottem było “Elastyczne podejście do potrzeb odbiorców poprzez stosowanie rozwiązań technicznych dających im największe korzyści i gwarancję niezawodności”.


Przeczytaj również: Fabryka NORD w Wiechlicach oficjalnie otwarta!


Jak rozwinęła się firma?

Zespół powiększył się do 60 pracowników. Są to głównie specjaliści inżynierowie. Działają w obszarach wsparcia techniczno-handlowego, zapewniają szybką obsługę serwisową oraz koncentrują się na szerokiej ofercie szkoleniowej. Rozwój firmy nie byłby możliwy bez pracowników, tak mówi Ireneusz Nawalany, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu:

„Podstawą i dumą naszego sukcesu byli i są nasi pracownicy. To dzięki ich kompetencji i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie zapewniać Państwu profesjonalną obsługę, kompleksowe doradztwo i kompetentne wsparcie. Chcę skorzystać z okazji i podziękować naszym pracownikom za ich nieustające starania, za dbanie o jakość naszych usług, za zaangażowanie w rozwój naszej firmy”.

Dyrektor kieruje swoje podziękowania również do klientów:

„Drodzy klienci, użytkownicy i zwolennicy NORD Napędy, pragnę bardzo gorąco Wam podziękować za to, że jesteście z nami – zarówno tym, którzy są w gronie naszych klientów od 25 lat, jak i tym, którzy teraz dołączają do grupy użytkowników motoreduktorów, przekładni i elektroniki sterującej”.

Firma jest jednym z najważniejszych dostawców napędów NORD na całym świecie. Podziękowania składa Jarosław Bilich, Dyrektor Zarządzający:

„Serdecznie dziękuję za Wasze wieloletnie zaufanie do naszej firmy, do produktów marki NORD Drive Systems oraz do naszych pracowników”.


Przeczytaj również: NORD trzykrotnie powiększa zakład i podwoi zatrudnienie


Gratulujemy rozwoju firmy. Wierzymy, że razem z NORD Napędy będziemy świętować jeszcze niejeden sukces. Zapraszamy do obejrzenia pełnego wideo z podziękowaniami Jarosława Bilicha, udostępnionego na profilu facebookowym NORD Napędy Kariera →

Źródło: NORD Napędy Kariera


Tagi
Czytaj więcej