Aktualność Pracodawcy

NORD w Wiechlicach k. Szprotawy

Prace budowlane nowej fabryki NORD w Wiechlicach idą zgodnie z planem i zmierzają ku końcowi.

Nowa fabryka

Prace nad nową fabryką NORD śledzimy od samego wmurowania kamienia węgielnego pod jej budowę w czerwcu. Prace idą zgodnie z planem i już na przełomie czerwca i lipca w zakładzie ruszy produkcja. Fabryka ma być trzecim tego typu obiektem produkcyjnym grupy po Chinach i Włoszech. Po zakończeniu budowy planowane jest wyposażenie hal produkcyjnych w maszyny i urządzenia najnowszej technologii. Inwestycja wyceniona jest na około 80 milionów złotych.


Przeczytaj również: Prace przy budowie nowej fabryki NORD na półmetku.


Rekrutacja

Odbiór budynku planowany jest na maj 2019, a plany instalacji pierwszych maszyn produkcyjnych przypadają na czerwiec 2019 roku. W dniu 10 kwietnia 2019 odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zostaną przedstawione i szczegółowo omówione plany rekrutacyjne firmy na najbliższe miesiące. W celu uzyskania najnowszych informacji zachęcamy do aktywnego śledzenia oficjalnego profilu firmy na Facebooku i portalu nowapraca.info. Dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmie NORD już teraz podsyłamy podpowiedź jak napisać CV i list motywacyjny:


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.