Aktualność Pracodawcy

NORD wręczył Certyfikaty uczniom zielonogórskiego „Elektronika”

27 kwietnia odbyło się w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych absolwentów. Przedstawiciel firmy NORD wręczał Certyfikaty ukończenia szkolenia z tematyki „Technika Napędowa”.

Zakończenie roku w ZSEiS było okazją do rozdania Certyfikatów ukończenia szkolenia, które firma NORD z Nowej Soli zorganizowała w grudniu ubiegłego roku w swojej siedzibie. Zajęcia z techniki napędowej dla uczniów zielonogórskiego „Elektronika” była pierwszą taką inicjatywą firmy, która miała na celu podzielenia się wiedzą z młodymi ludźmi z bardzo specyficznego i trudnego tematu. NORD wziął wówczas na siebie całą organizację, łącznie z transportem uczniów.


Przeczytaj również: Czy szkolenie może być lepsze niż wycieczka? NORD potwierdza, że tak!


Szkolenie NORD pomoże uczniom w przyszłości

Szkolenie, jakie odbyło się siedzibie NORD bardzo pozytywnie przyjęli sami uczniowie, a także dyrektorzy szkoły. Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, gdzie prym wiodły dialog i dyskusja. To lepsza forma nauki niż tradycyjny wykład czy lekcja. Dzięki zajęciom uczniowie poznali środowisko pracy, jakie mogą spotkać w przyszłości.

Współpraca ze szkołami średnimi to jeden z priorytetów przedsiębiorstwa NORD, który ma w przyszłości pomóc w znalezieniu nowych pracowników.

Szkolenie Nord wręczenie Certyfikatów uczniom zielonogórskiego Elektryka


Przeczytaj również: NORD w projekcie JOB Starter 2018


 


Tagi
Czytaj więcej