Aktualność

Nowa Praca gotowa na 2020 rok!

21 stycznia przedstawiciele firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca spotkali się w siedzibie JOST Polska by porozmawiać o założeniach i pomysłach na rok 2020.

Podsumowanie 2019 roku

To było długie spotkanie… Ale za to bardzo owocne! Krótko podsumowaliśmy nasze zeszłoroczne działania – co nam się udało, które akcje wsparliśmy i co planujemy powtórzyć także w tym roku. Zorganizowaliśmy Przystanek Praca, byliśmy współorganizatorem Food Trucków w Nowej Soli i Zielonej Górze, wzięliśmy udział w kilku akcjach charytatywnych i przedsięwzięciach sportowych. Postanowiliśmy nawet zmierzyć się między sobą w turnieju w kręgle. Działo się naprawdę dużo! Wszystkie te wydarzenia dały nam naprawdę dużo energii i pozytywnego nastawienia na przyszłość. Tę energię postanowiliśmy odpowiednio spożytkować w nowym roku.


Przeczytaj również: Styczniowe oferty pracy z Nowej Soli


Co dalej z Nową Pracą?

Nie zwalniamy tempa! Na spotkaniu rozmawialiśmy głównie o wspólnych planach na nowy rok. Przygotowaliśmy wspólnie wstępny kalendarz wydarzeń – pojawią się w nim stałe punkty, a niektóre inicjatywy będą w pewien sposób odświeżone. Szykujemy też oczywiście nowości! Już niedługo wystartuje projekt, który stworzyliśmy z myślą o naszych pracownikach i ich rodzinach. Nie napiszemy jeszcze co to będzie, ale mamy nadzieję, że pracownicy Alumetalu, AB Foods, JOST, Mazela i Nord Napędy będą pozytywnie zaskoczeni! Trzymajcie kciuki, więcej informacji przedstawimy już wkrótce!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.