Aktualność

Nowa Praca i Milion Swingów

Milion Swingów dla Autyzmu to akcja charytatywna organizowana z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W tym roku w pomoc włączyła się także Inicjatywa Nowa Praca.

Milion Swingów dla Autyzmu

Wczoraj opisywaliśmy akcję Milion Swingów dla Autyzmu, której celem jest pomoc i wsparcie osób z autyzmem i ich rodzin. W tym roku wydarzenie zorganizowane zostało już po raz szósty, a pieniądze zebrane podczas ćwiczeń zostały przekazane na utworzenie hostelu dla osób z autyzmem. Wydarzenie, które odbywało się w siedzibie klubu CNS przy ul. Długiej, zgromadziło wielu nowosolan.


Przeczytaj również: Milion swingów dla autyzmu


Zaangażowana Nowa Praca

Inicjatywa Nowa Praca lubi się angażować w pomoc, szczególnie lokalnie. Tym razem nie mogło być inaczej. Po raz kolejny razem ze Spółdzielnią Uczniowską “Smakołyki” z ZSP nr 4 przygotowaliśmy przepyszną lemoniadę, idealną na odpoczynek po treningu. Lemoniadę oczywiście można było wypić w naszej strefie relaksu – wygodne pufy i leżaki czekały na każdego, kto po swingach miał ochotę na odrobinę odprężenia.


Przeczytaj również: Biegać Każdy Może dla każdegoTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.