Aktualność Miasto Pracodawcy Wydarzenia

Nowa Praca integrowała się na kręglach

Najlepsi kręglarze z czterech firm z inicjatywy Nowa Praca rywalizowali podczas spotkania integracyjnego w zielonogórskiej kręgielni. Turniej wygrali zawodnicy JOST Polska. Gratulujemy!

Spotkanie firm Nowej Pracy

Nie samą pracą człowiek żyje! Dobrze wiedzą o tym przedstawiciele firm z inicjatywy Nowa Praca, którzy spotkali się w sobotę 17 listopada w kręgielni Bowling Club w Zielonej Górze. Spotkanie zainicjowane przez firmę Mazel obfitowało w wiele sportowych emocji i wrażeń. Nie zabrakło również dobrego humoru. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem integracyjnym. Poza wynikami liczyły się bowiem chęci, możliwość wspólnie spędzonego czasu i bliższe poznanie siebie zaprzyjaźnionych firm z nowosolskiej strefy ekonomicznej.

Turniej w kręgle

W turnieju Nowej Pracy brali udział pracownicy firm Mazel, JOST Polska, Nord Napędy oraz Alumetal. Zawodnicy walczyli o puchar w pięcioosobowych drużynach damsko-męskich, reprezentując swoją firmę. W ramach rywalizacji rozegrane zostały dwie tury po dziesięć rzutów.

Wyniki:

1. miejsce – JOST
2. miejsce – Mazel
3. miejsce – Nord Napędy
4. miejsce – Alumetal

A jak do zawodów przygotowywali się zwycięzcy turnieju, pracownicy Jost?

Naszą firmę JOST reprezentowali: Joanna, Maria, Michalina, Marek i Jacek. W zanadrzu jako rezerwowy zawodnik czekał Jarek. Bardzo się cieszymy, że nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce! U nas w Joście takie wydarzenia cieszą się sporym zainteresowaniem 🙂 Musieliśmy nawet zorganizować wewnętrzne zawody eliminacyjne, w których wzięło udział 18 pracowników, spośród których wyłoniliśmy najlepszą piątkę. Sporym zaskoczeniem dla naszych zawodników biorących udział w eliminacjach okazały się nasze koleżanki! Michalina, Maria i Asia jako jedyne z Pań wzięły udział w eliminacjach i wszystkie trzy weszły do naszej reprezentacji! Panowie przecierali oczy ze zdumienia i zazdrości! Same zawody z relacji pracowników, były świetną formą rekreacji, integracji i zdrowej rywalizacji. Już dziś nie możemy się doczekać kolejnych zawodów.

 


Tagi
Czytaj więcej