Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Nowa Praca kibicuje szczypiornistom

14 września w Nowej Soli zainaugurowano sezon drugoligowych rozgrywek w piłkę ręczną. UKS Trójka Nowa Sól zmierzyli się z zespołem z Obornik Wielkopolskich.

Inauguracja sezonu

W sobotę 14 września na hali przy ulicy Botanicznej w Nowej Soli szczypiorniści i kibice rozpoczęli sezon 2019/2020 drugoligowych rozgrywek. Zespołowi z Nowej Soli na pierwszy ogień przyszło się zmierzyć z doświadczonym przeciwnikiem z Obornik Wielkopolskich. Przygotowania do sezonu trwały już od 12 sierpnia, tydzień przed pierwszym meczem szczypiorniści skupili się na treningu taktycznym by wyjść na boisko z pewnymi rzutami i dobrą celnością. Chociaż zawodnicy UKS Trójka byli niezwykle zmotywowani i zdeterminowani, spotkanie skończyło się ich porażką 20 do 28.


Przeczytaj również: Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019: etap Nowa Sól [ZDJĘCIA]


Festyn dla kibiców

W sporcie najważniejsze jest wsparcie kibiców, na które UKS Trójka zawsze może liczyć! Dlatego właśnie mecz inaugurujący poprzedził festyn, który zaczął się już o 16.00. Jego organizatorem było Stowarzyszenie Nowosolska Paczka wraz z Klubem Kibica UKS Trójka. Podczas festynu zbierane były środki, które przekazane zostały na wsparcie nowosolskiego klubu piłki ręcznej. Do festynu dołączyła także Nowa Praca, która wraz z uczniami z ZSP nr 4 z Nowej Soli rozdawała lemoniadę za drobny datek do puszki. Zebrane pieniądze zostały przekazane na przekazane na  Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Pomóż, nie będę sam”.


Tagi
Czytaj więcej