Aktualność Wydarzenia

Nowa Praca na Foodtruckach [ZDJĘCIA]

To było smaczne zakończenie letniego sezonu w Zielonej Górze. Nie mogło podczas tego wydarzenia zabraknąć strefy Nowej Pracy.

Ostatni weekend sierpnia na sześć!

Zakończenie sezonu letniego stało pod znakiem ulicznego jedzenia. W centrum Zielonej Góry, na placu Bohaterów, znów pojawiły się ciężarówki wypełnione smakowitościami. Ludzie z chęcią uczestniczyli w tym wydarzeniu i próbowali kuchni prawie z całego świata. Food Truck Fest vol. 6 przyniósł sporo kulinarnych nowości, ale nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnych burgerów, fryt czy tostów.

To już tradycja kiedy inicjatywa Nowa Praca pojawia się na Foodtruckach. Oprócz specjalnej strefy relaksu, gdzie można było usiąść i odpocząć na leżakach i pufach, każdy mógł zostawić swoje CV i dowiedzieć się jakie oferty pracy w Nowej Soli są obecnie na czasie. Jeśli nie byłeś na Foodtruckach, sprawdź co aktualnie oferują pracodawcy.

Nowa Praca na Foodtruckach w Zielonej Górze

Wydarzenie zostało zorganizowany przez studio Reprezentuj.com przy współpracy z Miastem Zielona Góra, Nowa Praca, Mumuno, Radio Zielona Góra i Zielonogórski Ośrodek Kultury. Kolejne foodtrucki będą organizowane w przyszłym roku na majówkę w Nowej Soli!

Jak było podczas 6. edycji Food Truck Fest w Zielonej Górze? Zobaczcie sami!


Tagi
Czytaj więcej