Aktualność Miasto Pracodawcy

Nowa Praca wspiera WOŚP

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Po raz kolejny do udziału w wydarzeniu dołączyła Nowa Sól - oprócz zbiórki publicznej odbyły się koncerty, występy i licytacje. Nowa Praca dołożyła swoją cegiełkę.

Nowa Sól pomaga dzieciom

W hali Elektryka 12 stycznia 2020 r. zgromadziły się prawdziwe tłumy! Każdy chciał wesprzeć zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy Nowej Soli podczas 28. finału mieli okazję wziąć udział w koncertach i licytacjach. Na nowosolskiej scenie wystąpili artyści z Młodzieżowej Orkiestry Dętej Elektryk, Kożuchowskiej Orkiestry i Orkiestry Fermata Band. Dodatkowymi atrakcjami był występ mażoretek „Finezja” ze Wschowy oraz zespołów Gedia oraz Roślina. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki. Już dziś wiadomo, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pobije w tym roku kolejny rekord. Na koncie fundacji pod koniec dnia było 115 362 894 zł! W Nowej Soli zebrano około 125 000 złotych!


Przeczytaj również: Ile krwi oddał NORD w tym roku?


Licytacje z udziałem Nowej Pracy

W tym roku na licytację zostały przeznaczone same perełki! Można było wygrać możliwość obejrzenia siedziby Senatu i Sejmu oraz obiad z senatorem Wadimem Tyszkiewiczem, a także koszulkę z podpisem Józefa Młynarczyka, czy piękny tort upieczony przez starostę nowosolską Iwonę Brzozowską. Wśród fantów do licytacji znalazła się także paczka z gadżetami i niespodziankami od Nowej Pracy! Podczas koncertów można było także wspierać WOŚP wrzucając swoje datki do puszki przy stoisku z naszą lemoniadą, którą jak zwykle przygotowaliśmy przy pomocy młodzieży z ZSP nr 4. Na stoisku z lemoniadą udało nam się zebrać 2519 złotych. Dziękujemy!

 

Zwycięzcą licytacji gadżetów od Nowej Pracy został Pan Marcin Walasek, który ofiarował 200 zł na szczytny cel.
nowa praca wspiera wośp


Tagi
Czytaj więcej