Aktualność Strefa Wydarzenia

Nowa Sól: Startup Weekend Zielona Góra

Startup Weekend to wydarzenie dla osób z pomysłem, które chciałyby zrealizować swoje marzenia ale nie wiedzą od czego i jak zacząć.

54 godziny na startup

Każdy z uczestników podczas 54 godzin będzie mieć możliwość przedstawić swoje pomysły doświadczonym przedsiębiorcom, którzy ocenią ideę i udzielą cennych wskazówek. Nowa Sól w trakcie Techstars Starup Weekend zmieni się w miejsce, w którym można znaleźć swój zespół, posłuchać jak w biznesie radzą sobie inni i nabrać doświadczenia.


Przeczytaj również: NORD Napędy rekrutuje!


Park Interior parkiem możliwości

Na dwa dni Park Interior zmieni się w miejsce pełne biznesowej energii. Jak będzie wyglądał Startup Weekend? To okazja do opowiedzenia o swoim pomyśle, nad którym jeszcze nie pracowałeś, ale chciałbyś zacząć. Razem przemyślimy jakie problemy na Ciebie czekają i jak można stawić im czoła. W trakcie Startup Weekend będziesz musiał stworzyć prototyp swojego produktu, który będzie odpowiadał potrzebom klienta docelowego. Otrzymasz informację zwrotną i, prawdopodobnie, całkowicie odmienisz swoje podejście!


Przeczytaj również: Kwietniowe oferty pracy


Prawdziwi eksperci

Park Interior zapełni się podczas Startup Weekend prawdziwymi ekspertami. W jury zasiądzie mec. Tomasz Ziński z Kurzyca Ziński i Partnerzy Spółka Adwokacka, Małgorzata Bieniaszewska, CEO MB Penumatyka, Kamil Krupa z GlobalLogic i Andrzej Matłoka, prezes zarządu w RCTiW Interior. Oprócz tego, do dyspozycji uczestników będą trenerzy i mentorzy, którzy pomogą w opracowywaniu pomysłu.

Patronem inicjatywy jest Tygodnik Krąg.

Kiedy? 17-19 maja 2019 roku. Start 17.30.
Gdzie? Park Interior, Inżynierska 8, Nowa Sól, Poland 67-100

Cała agenda wydarzenia dostępna jest na stronie Startup Weekend Zielona Góra #2.


Tagi
Czytaj więcej