Aktualność Miasto

Nowa Sól wakacyjnie!

Nie macie planów na wakacje? Nowa Sól zapewni dzieciom i młodzieży atrakcje na całe lato! Zobaczcie harmonogram aktywności.

Lato w mieście – kolejna edycja

Chociaż lato w tym roku będzie mocno różnić się od tych w latach poprzednich, atrakcji nie zabraknie! Przed nami ostatnie dni roku szkolnego, a także ostatni moment na zaplanowanie wakacyjnych wyjazdów i aktywności. Z pewnością wielu z Was zrezygnuje z dalekich podróży i zdecyduje się zostać w mieście. Nic straconego! Nowa Sól jak co roku, przygotowała listę atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Na nasze nowosolskie pociechy czekają zajęcia sportowo-rekreacyjne i zajęcia artystyczne. W wakacyjnej ofercie zajęć mamy do wyboru wycieczki rowerowe, zajęcia taneczne i wyjścia do parku linowego! Dla tych, którzy wolą rozwijać swoje zdolności artystyczne, Muzeum Miejskie w Nowej Soli poprowadzi warsztaty plastyczne, a w Nowosolskim Domu Kultury czekać będzie pracownia ceramiczna. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

Zobaczcie harmonogram zajęć dla dzieci i młodzieży:


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.