Miasto

Nowa Sól wyprzedaje działki

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli zakończył pierwszy etap uzbrajania działek pod budownictwo mieszkaniowe.

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej 

Jak podaje na swojej stronie nowosolski Zakład Gospodarki Komunalnej, warunki atmosferyczne pozwoliły na zrealizowanie planów budowlanych już na początku roku. Tereny inwestycyjne w południowej części miasta zostały uzbrojone w sieć wodociągową i kanalizacyjną – tym samym zakończył się pierwszy etap robót budowlanych w tym miejscu. W wykonaniu zadania pomogło wykorzystanie przewiertu sterowanego czyli technologii bezwykopowej.


Przeczytaj również: Przerwa techniczna w Rejestrze Dowodów Osobistych.


27 działek sprzedanych

Miasto przewidziało zakończenie kolejnych dwóch etapów robót budowlanych do końca 2019 roku. Jak pokazuje liczba sprzedanych działek, inwestycja cieszy się wśród Nowosolan dużą popularnością. Działki sprzedawane przez urząd miasta mają od 8 do 11 arów, a ich ceny wywoławcze zaczynają się od 48 tysięcy złotych netto. Nowa Sól przeznaczyła na sprzedaż łącznie 65 działek w południowym rejonie miasta.

Szczegółowe informacje o przetargach dostępne są na stronie urzędu miasta.


Przeczytaj również: Umowa na przebudowę „Elektryka” podpisana!Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.