Aktualność Pracodawcy

Nowavent w Nowej Pracy!

Na pokładzie naszej inicjatywy witamy kolejnego partnera. Firma Nowavent, która w nowosolskiej strefie przemysłowej działa od 10 lat, właśnie dołączyła do Nowej Pracy.

Witamy nowego pracodawcę!

Do inicjatywy Nowa Praca dołącza kolejny nowosolski pracodawca. Firma Nowavent to dynamicznie rozwijający się producent elementów wentylacji HVAC — kanałów, przewodów, kształtek wentylacyjnych. Firma istnieje w Nowej Soli od 2013 roku i zatrudnia ponad 300 pracowników. Głównymi klientami Nowavent są przedsiębiorcy z Europy Zachodniej.

Co wyróżnia Nowavent? Indywidualne podejście do pracownika i rodzinny styl zarządzania firmą. W codziennej pracy firma kieruje się wysoką dbałością o jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwem pracowników.

Inicjatywa Nowa Praca

Nowa Praca to inicjatywa, która zrzesza zaangażowane firmy z nowosolskiej strefy ekonomicznej. Celem projektu jest wspólne poszukiwanie nowych pracowników w regionie, edukowanie na tematy związane z pracą oraz aktywność lokalna. Inicjatywa została powołana do życia w 2017 roku, kiedy pięciu pracodawców z Nowej Soli postanowiło odpowiedzieć na potrzeby rynku pracy i pokazać swoje atuty. Głównym założeniem projektu Nowa Praca było stworzenie portalu rekrutacyjnego i promowanie ofert pracy pracodawców, gromadzenie bazy kandydatów, informowanie o zasadach panujących na rynku pracy, a także pokazywanie jak od środka funkcjonują przedsiębiorstwa.


Tagi
Czytaj więcej