Pracodawcy

Nowe oferty pracy w Nowej Soli

W nowym roku chcesz znaleźć pracę, która będzie Ci odpowiadać pod każdym względem? Sprawdź najnowsze oferty pracy z nowosolskiej strefy przemysłowej i aplikuj do Alumetal, JOST, Mazel, NORD Napędy i Nowavent.

Dlaczego warto pracować w firmach Nowej Pracy?

Alumetal, Mazel, NORD Napędy i JOST Polska to firmy stawiające na rozwój technologii oraz wspieranie lokalnej społeczności. Stale dążymy do polepszania nie tylko naszych linii produkcyjnych, czy narzędzi, z którymi pracujemy, ale także do szukania rozwiązań, które przysłużą się naszym pracownikom. Oferujemy pakiety benefitów, możliwość udziału w kursach i szkoleniach, a także imprezy i spotkania integracyjne. Zobacz nasze oferty pracy w Nowej Soli.

Alumetal, Mazel, Nowavent, NORD Napędy i JOST Polska — oferty pracy w Nowej Soli

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Specjalista ds. ochrony środowiska

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy fachowców Alumetal.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista ds. logistyki 

Alumetal szuka specjalisty ds. logistyki, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych. Mile widziana znajomość systemu ERP oraz wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Odlewacz gąsek

Aluminiowe gąski to nic innego jak stopy odlewnicze z aluminium o charakterystycznym kształcie. Odlewacz gąsek będzie odpowiedzialny za obsługę pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej.

Zobacz ofertę >>

 • Mechatronik

Mechatronik odpowiedzialny będzie za diagnozowanie i naprawę usterek mechanicznych oraz elektrycznych na linii do przerobu złomu, a także wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych. Wymagane ważne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zobacz ofertę >>


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Specjalista ds. optymalizacji procesów logistycznych

Jeśli potrzebujesz nowego wyzwania z szerokim zakresem zadań z obszaru logistyki, w tym planowania i optymalizowania procesów oraz środków do pracy w obszarze logistyki, to stanowisko czeka na Ciebie. JOST szuka osoby z wykształceniem ekonomicznym lub technicznym oraz minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze LOG w firmie produkcyjnej.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista ds. zakupów indirect

W ramach obowiązków specjalista ds. zakupów indirect będzie uczestniczyć w procesie zarządzania kategorią na potrzeby zakładu oraz proaktywne wspierać klientów wewnętrznych na etapie definiowania potrzeby zakupowej, wyboru dostawcy oraz negocjacji.

Zobacz ofertę >>

 • Operator wózka widłowego

JOST Polska poszukuje osoby na stanowisko operator wózka widłowego do swojego zakładu w Nowej Soli. Wymagane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (II WJO, UDT) oraz  wykształcenie zawodowe.

Zobacz ofertę >> 


Nowavent

Firma Nowavent to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zlokalizowana na strefie przemysłowej w Nowej Soli, znajdująca się w czołówce producentów elementów wentylacji HVAC na rynek europejski. Firma Nowavent funkcjonuje w Nowej Soli od 2013 roku

 • Application Engineer

Jako Application Engineer dołączysz do działu aplikacji IT odpowiedzialnego za optymalizację i modernizowanie istniejących technologii oraz zarządzanie nowymi aplikacjami w centrali i naszych oddziałach.

Zobacz ofertę >>

 • Junior with strong affinity for IT Technology

Dział IT liczy 6 pracowników. Gwarantują oni bezbłędne działanie naszego środowiska IT i opierają się na naszej strategii. Nasz dział infrastruktury hybrydowej zarządza obecną infrastrukturą IT i przygotowuje ją na przyszłość. Dołącz do zespołu jako junior i zdobywaj doświadczenie.

Zobacz ofertę >> 

 • Technik Utrzymania Ruchu

Nowavent rozwija swój park technologiczny i szuka do działu utrzymania ruchu technika. Poszukiwana jest osoba z uprawnieniami SEP do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV.

Zobacz ofertę >> 


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, soft starty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo 

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik magazynowy

Poszukujemy pracownika z wykształceniem zawodowym lub średnim oraz chęcią i gotowością do uzyskania uprawnień na wózku, żurawie i suwnice. Do obowiązków należeć będzie kompletowanie części składowych przeznaczonych do montażu produktu gotowego.

Zobacz ofertę >>

 • Mechanik Utrzymania Ruchu na wydziale montażu

Zadaniem mechanika jest opieka nad parkiem maszynowych oraz bieżące usuwanie usterek i wykonywanie przeglądów maszyn. NORD Napędy wymaga znajomości układów pneumatycznych, hydraulicznych orz podstaw elektryki.

Zobacz ofertę >> 


Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Właśnie trwa wielka akcja rekrutacja! Aż 14 nowych ofert pracy czeka w Mazel S.A. Zobacz wszystkie! →


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz dwie opcje:

 1. Kliknij przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej