Aktualność Pracodawcy

Nowe technologie i hamburgery? Tak JOST zaprezentował swój nowy system!

JOST Polska nie tylko tworzy rewolucyjne technologie, ale również wie, jak je skutecznie zaprezentować. Swoim klientom i pracownikom firma przygotowała ciekawą niespodziankę na Dzień Dziecka.

1 czerwca na terenie swojego zakładu, firma JOST Polska zaprezentowała swój najnowszy produkt – system KSS, który umożliwia automatyczne sprzęganie i rozprzęganie naczepy bezpośrednio z kabiny za pomocą zdalnego sterowania. Do udziału zostali zaproszeni klienci indywidualni, przedstawiciele firm z branży logistycznej oraz przewoźnicy, a także pracownicy zakładu, który mieli okazję zobaczyć na żywo, co produkują na co dzień, jakie innowacje wprowadza JOST i jaki mają w tym udział.

Burgery, kawa i innowacje

Spotkanie odbyło się w swobodnej atmosferze i sprzyjających warunkach pogodowych. Bike Cafe przygotowało dla uczestników szeroki wybór kaw, a food truck Lele zaoferował swoje najlepsze wyroby – burgery i frytki. Były też słodkości – pączki i rogaliki, które idealnie pasowały do kawy. Pierwsi goście pojawili się już o 5:30 – byli to pracownicy JOST schodzący z pierwszej zmiany. Jedzenia nie zabrakło – nowosolska firma zadbała o to, żeby każda z trzech zmian mogła skorzystać z cateringu.

Gwiazdą wydarzenia był system KSS, najnowszy produkt JOST opracowany z myślą o branży logistycznej. System KSS reprezentuje przyszłość transportu drogowego. Wyposażony w zaawansowane technologie, umożliwia kierowcom sprzęganie i rozprzęganie naczepy bez konieczności opuszczania kabiny pojazdu. Dzięki zdalnemu sterowaniu, cały proces odbywa się szybko, precyzyjnie i bezpiecznie, eliminując potrzebę ręcznych działań, które mogą być czasochłonne i potencjalnie ryzykowne. System KSS to nowa era wydajności i oszczędności czasu, które są niezwykle istotne w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

Zobacz, w jakiej atmosferze mijała ta niecodzienna prezentacja:


Tagi
Czytaj więcej