Pracodawcy Strefa

Nowe władze OPZL wybrane

14 czerwca 2019 wybrano nowe władze Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Wśród nich znalazł się prezes Mazel S.A.

Zebranie Ogólne OPZL

14 czerwca w Zielonej Górze odbyło się Zebranie Ogólne Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Wydarzenie rozpoczęło się od konferencji Piątek z innowacją promującej Bon na Innowacje. Jednym z punktów zebrania było podsumowanie działań podejmowanych przez organizację w 2018 roku oraz omówienie stanu realizacji budowy kompleksu wydobywczego rudy miedzi w naszym regionie. Spotkanie kończył piknik podsumowujący, który był okazją do nawiązania nowych kontaktów.


Przeczytaj również: Bon na innowacje – przyjdź na spotkanie informacyjne


Nowe władze

Głównym celem spotkania był wybór władz Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej na kolejną, trzyletnią kadencję. Przewodniczącym po raz kolejny został Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu BC Zielona Góra, konsul honorowy Słowenii. Do Zarządu wybrano również 15 reprezentantów firm członkowskich OPZL, wśród nich znalazł się prezes firmy Mazel – Henryk Mazurkiewicz. Serdeczne gratulacje!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.