Aktualność Pracodawcy

Noworoczne zmiany w JOST

Od wprowadzenia nowej aplikacji kadrowej do remontu stołówki pracowniczej - taki początek roku mamy w JOST 😊

Na początek aplikacja

2020 rok rozpoczęliśmy w JOST uruchomieniem aplikacji kadrowej dostępnej dla wszystkich pracowników. Umożliwia ona zatrudnionym:

• samodzielny, szybki dostęp do informacji o terminach badań okresowych, szkoleń BHP, a także danych kadrowych i płacowych,

• elektroniczne składanie wniosków kadrowych,

• bezpośredni dostęp do danych dot. czasu pracy.

Dostęp do nowej aplikacji, a także do firmowego intranetu i programu do zarządzania szkoleniami jest możliwy na wszystkich komputerach w firmie. Dodatkowo, na stołówce zakładowej stworzyliśmy specjalną strefę z dwoma dodatkowymi stanowiskami komputerowymi.


Przeczytaj również: Nowa Praca gotowa na 2020 rok!


Nowa odsłona zakładowej stołówki

Początkowo planowane prace związane z przygotowaniem tego miejsca rozszerzyliśmy o pomysł odświeżenia całej stołówki zakładowej. I tak dynamicznie powstały zespół składający się z pracowników z działu zakupów, utrzymania ruchu, IT i HR zaczął wspólnie działać na rzecz stworzenia komfortowego miejsca, które umili nam czas przerw w pracy.

Pomysłów było wiele i w efekcie pracownicy zaangażowani w projekt „stołówka” zdecydowali się na przemalowanie pomieszczenia, zakup nowych mebli, ocieplenie wnętrza fotografiami przedstawiającymi roślinność i wstawienie roślin. Wisienką na torcie, zorganizowaną na wniosek pracowników, okazał się być nowy automat do kawy, w którym można teraz nabyć pyszny energetyczny napój ze świeżo mielonych ziaren!

Co stało się z meblami, które użytkowaliśmy dotychczas?

Stoły i krzesła, które służyły nam przez ostatnie lata, postanowiliśmy przekazać w ręce Nowosolskiej Paczki, która wykorzystała część z nich na potrzeby nowo utworzonego biura stowarzyszenia, oraz zadba o przekazanie pozostałych, nowosolskim harcerzom i podopiecznym Warsztatu Terapii Zajęciowej w Nowej Soli. Część krzeseł zatrzymaliśmy na nasze spotkania pracownicze. Cieszymy się, że nasze meble będą mogły jeszcze przez jakiś czas posłużyć organizacjom działającym na terenie Nowej Soli. 😊

Efekt końcowy przedstawiamy na zdjęciach poniżej. Od dziś przerwy oraz spotkania pracownicze w JOST odbywamy w nowej, fajniejszej scenerii!


Tagi
Czytaj więcej