Aktualność Miasto Strefa

Nowosolanie będą mogli oddać krew!

22 lutego na teren firmy NORD zawita krwiobus. To kolejna akcja krwiodawstwa, w której uczestniczyć będzie nowosolska fabryka.

RCKiK w Zielonej Górze działa intensywnie od początku roku. Krwi cały czas brakuje. W lutym zaplanowano 22 wyjazdy krwiobusów na terenie województwa lubuskiego. W akcji chętnie uczestniczy również firma NORD z Nowej Soli, która już szykuje się na przyjęcie specjalnego busa. W zeszłym roku dzięki akcji pozyskano ponad 30 litrów krwi. Wszyscy liczą, że w 2018 roku ten wynik będzie podwojony!

Już 22 lutego na terenie fabryki NORD pojawi się krwiobus. W akcji będą mogli uczestniczyć nie tylko pracownicy firmy, ale wszyscy chętni z miasta. Liczymy na szerokie grono mieszkańców Nowej Soli i ich pomoc. Każda grupa krwi jest w tej chwili cenna jak złoto. Gorąco zapraszamy do udziału w akcji!

Kiedy: 22 lutego
Gdzie: NORD, Inżynierska 4, Nowa Sól
Rejestracja dawców: 9:00-13:00

Przeczytaj również:
>>Nowosolanie oddali 30 litrów krwi


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.