Aktualność Miasto Wydarzenia

Nowosolanie i pracownicy AB Foods pobiegli w szczytnym celu

Nowosolska Paczka zorganizowała charytatywny bieg, który miał pomóc zebrać środki na rehabilitację sześcioletniego Kacpra. Każdy mógł wziąć w nim udział.

Charytatywny bieg. Dowolna odległość, dowolne datki

W niedzielę 29 kwietnia spod komendy nowosolskiej policji wystartowało kilkadziesiąt osób. Charytatywny bieg zorganizowano, aby pomóc zebrać środki na kosztowną rehabilitację małego Kacpra, który zmaga się z zanikiem mięśni, padaczką lekooporną i poważną wadą wzroku. Każdy mógł stawić się na starcie i przebiec lub przejechać na rowerze dowolną odległość.


Przeczytaj również: Uczniowie gastronomika z Nowej Soli odwiedzili siedzibę AB Foods


Charytatywny bieg dla Kacpra w Nowej Soli

W charytatywny bieg dla Kacpra Ogrodniczaka zaangażowały się liczne grupy biegowe z Nowej Soli, m.in. Nowosolska Grupa Biegowa, Wikon, panie z nordic walking oraz po raz pierwszy liczna grupa biegaczy z firmy AB Foods Polska. Uczestnicy przekazywali do puszki datki oraz pomogli w przeliczaniu zawartości worka pełnego dziecięcych oszczędności. Łącznie udało się zebrać na rehabilitację i konsultacje medyczne dla chłopca blisko 2 tys. złotych.

Źródło: Tygodnik Krąg


Przeczytaj również: Pierwsze zmagania z 10 wyzwaniami w JOST za nami!Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.