Miasto Wydarzenia

Nowosolska burza mózgów – czas start!

Mierzysz się z problemem, ale nie wiesz, jak go rozwiązać? Brakuje Ci pomysłów? W najbliższą środę w Nowej Soli odbędzie się szkolenie o kreatywności, poszukiwaniu rozwiązań i pomysłów.

Design Thinking – co to jest?

Solidne przygotowanie, dogłębne poznanie przeciwnika, skuteczna walka – to właśnie metoda Design Thinking! Najpierw odkrywamy to, co w biznesie jest najważniejsze – klient. Jakie ma potrzeby? Z jakimi problemami się mierzy? Dopiero w oparciu o te wiadomości, odpalamy prawdziwą rakietę pomysłów i rozpoczynamy pracę nad rozwiązaniami.

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, ale Twoja głowa jest przemęczona i pozbawiona pomysłów, zafunduj sobie dawkę solidnej inspiracji. Odkryj metodę, która rozbudzi w Tobie nowe pokłady kreatywności.

Szkolenie Nowa Sól Design Thinking - inspirująca metoda poszukiwania nowych rozwiązań

„Design Thinking – inspirująca metoda poszukiwania nowych rozwiązań”

Szkolenie odbędzie się w dwóch częściach. Pierwsza z nich zaplanowana została już na najbliższą środę. UWAGA! Ciągle możesz się zapisać. Dowiesz się, czym jest metoda Design Thinking i jakie są jej zalety. Poznaj szczegółowy plan spotkania:

Środa, 17.05.2023

  • Design Thinking – czym jest?
  • Dlaczego warto pracować z tą metodą? Kiedy ją wykorzystywać?
  • Design Thinking bez tajemnic – etapy, cele, narzędzia
  • Czas na praktykę! Pierwsza część zajęć

Data drugiej części nie została jeszcze ustalona, ale spotkanie odbędzie się na początku czerwca. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić w praktyce wiedzę zdobytą podczas pierwszego szkolenia.

Gdzie?
Centrum Aktywności Społecznej, Kasprowicza 12, 67-100 Nowa Sól

Z kim?
Trenerka Kalina Patek

Dla kogo?
Mile widziani będą zarówno członkowie organizacji i pracownicy instytucji, jak i lokalne grupy nieformalne, a nawet szkolni wolontariusze!

Jak się zapisać?

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Nic prostszego! Napisz lub zadzwoń do koordynatorki projektu:

Osoba do kontaktu:

Elżbieta Zienkowicz – Urząd Miejski w Nowej Soli
Zadzwoń: 68 452 60 86
Napisz: zienkowicz@nowasol.pl


Tagi
Czytaj więcej