Miasto

Nowosolski Dzień Profilaktyki [ZDJĘCIA]

29 sierpnia nowosolanie pożegnali wakacje na Nowosolskim Dniu Profilaktyki. Zobacz, jak uczestnicy relaksowali się w strefie relaksu Nowej Pracy.

Dbamy o zdrowie!

Nowosolski Dzień Profilaktyki 2021 był organizowany przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Nowej Soli i miał miejsce na terenie Wodnego Świata oraz Parku Krasnala. Mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach tematycznych, konsultacjach oraz zabawach integracyjnych i edukacyjnych. Przy okazji rodzinnego pikniku nowosolanie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o zdrowym stylu życia, uzależnieniach czy niebezpiecznych zachowaniach. Podczas wydarzenia nagrodzono także laureatki konkursu fotograficznego „9 miesięcy pełnych miłości”.

Najmłodsi mogli podczas gier i zabaw korzystać z naszej strefy relaksu przygotowanej przez Nową Pracę. Nasze pufy i leżaki były do dyspozycji uczestników imprezy!


Przeczytaj więcej: Nowosolski Dzień Profilaktyki coraz bliżej!


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.