Pracodawcy

Nowy rok, nowa praca! Oferty pracy z Nowej Soli

Nowy rok to dobry moment na rozpoczęcie pracy na nowym stanowisku. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i nowe obowiązki. Zobacz najnowsze oferty pracy w Nowej Soli i znajdź miejsce dla siebie.

Bezpieczna rekrutacja

Szukasz pracy? Sprawdź najnowsze oferty pracy od sprawdzonych nowosolskich pracodawców. Czekają na Ciebie ogłoszenia z Mazel S.A., NORD Napędy, Alumetal i JOST Polska. Prowadzimy bezpieczną rekrutację z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego. Mimo pandemii, firmy zrzeszone w inicjatywie Nowa Praca, to stabilni pracodawcy.

Oferty pracy Nowa Sól

Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

 • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik budowy do spraw elektrycznych

Przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko kierownika budowy do spraw elektrycznych. Wymagane są uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz doświadczenie w pracy na budowie. Wśród obowiązków na danym stanowisku znajduje się nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych) oraz planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych aspektów w projektach na etapie przygotowania i realizacji.

Zobacz ofertę >>

 • Brygadzista/kierownik budowy

Firma poszukuje brygadzistów/kierowników budów do pracy w oddelegowaniu do projektów w Niemczech. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników.

Zobacz ofertę >>

 • Monter rozdzielnic elektrycznych

Schematy elektryczne to dla Ciebie codzienność? Umiesz działać według ich założeń, a na dodatek masz wykształcenie elektryczne? Firma Mazel poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za produkcję oraz montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych. Wymagane wykształcenie elektryczne.

Zobacz ofertę >>


Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Specjalista ds. administracyjnych – umowa na zastępstwo

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie i prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej (mailowej oraz pocztowej) oraz dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów i informacji w firmie (rejestracja faktur, archiwizacja dokumentów).

Zobacz ofertę >>

 • Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie załadunek i rozładunek towarów, przygotowywanie wysyłek i wprowadzanie danych do komputera. Jeśli masz uprawnienia na wózek widłowy, obsługujesz komputer, masz doświadczenie w branży przemysłowej i jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie czterobrygadowym, praca magazyniera w Alumetal czeka.

Zobacz ofertę >> 

 • Inżynier Procesu

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należały m.in.: rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań, technologii do procesów operacyjnych (produkcyjnego i logistycznego. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne i min. 3 lata doświadczenia.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik Utrzymania Ruchu

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał nadzór nad kilkuosobowym zespołem mechaników i elektryków oraz udział w projektach związanych z rozbudową instalacji przemysłowych i udoskonalaniem maszyn produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Elektryk/Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Na stanowisko poszukiwana jest osoba z minimum dwuletnim doświadczeniem oraz z wykształceniem minimum średnim technicznym. Do obowiązków elekryka/automatyka w dziale Utrzymania Ruchu należeć będzie dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji maszyn.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcji

Firma poszukuje do swojego zakładu pracowników produkcyjnych: monterów, lakierników oraz pracowników działu obróbki powierzchniowej.

Zobacz ofertę >>

 • Spawacz

Do zadań spawacza należeć będzie realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i instrukcją pracy oraz działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń.

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo (Nowa Sól)

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter/pakowacz (Nowa Sól)

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>


 

Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz trzy opcje:

 1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Wyślij CV na adres kontakt@nowapraca.info z zaznaczeniem, która oferta pracy Cię interesuje. Jeśli chcesz, by Twoje CV trafiło do wszystkich rekrutujących firm – nie informuj o konkretnym stanowisku, warto jednak w tej sytuacji zaznaczyć w mailu jakie masz umiejętności i doświadczenie.
 3. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej