Miasto Pracodawcy

Nowy tomograf

Tej wiosny mieszkańcy regionu nowosolskiego żyli sprawą zbiórki pieniędzy na nowy tomograf. Akcja dobiegła końca!

„Razem dla Tomografu”

O sytuacji nowosolskiej placówki mówiło się już od dawna. Tej wiosny powstał Komitet Społeczny „Razem dla Tomografu”, którego celem było wsparcie nowosolskiego szpitala w zakupie nowego sprzętu. Tomograf używany do tej pory przez Wielospecjalistyczny Szpital SP ZOZ w Nowej Soli był już mocno wysłużony i miał za sobą wiele awarii. Nowy tomograf to wydatek, na który nie było stać szpitala.


Przeczytaj również: JOST zbiera na tomograf


Nowa pracownia tomograficzna

Akcja zakończyła się pomyślnie dla szpitala, mieszkańców i podmiotów biorących udział w zbiórce. Cel udało się osiągnąć i już za tydzień odbędzie się oficjalne otwarcie nowej pracowni tomografii komputerowej w nowosolskim szpitalu. Zbiórka pieniędzy na zakup nowego tomografu przeprowadzana była na wielu płaszczyznach –  jedną z nich była akcja koordynowana przez starostwo powiatowe, które samo przeznaczyło na ten cel 150 tys. zł i koordynowało zbiórkę środków przekazywanych przez inne podmioty. Do akcji charytatywnej przyłączyła się też jedna z naszych firm, JOST Polska. Zakład przekazał na nowy tomograf 5 tysięcy złotych.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.