Aktualność Miasto

Mamy już projekt na mural!

Pamiętacie plany na kolejny mural w Nowej Soli? Mamy już jego wstępny projekt!

Wyłoniono zwycięzcę

Jak pisaliśmy w lutym, Nowa Sól ogłosiła konkurs na projekt i wykonanie muralu na ścianie budynku przy ulicy Wspólnot Głowackiego 3 i Wojska Polskiego 8. Na przedsięwzięcie planowano wydać 60 tysięcy złotych, a sam obraz miał mieć powierzchnię aż 600 metrów kwadratowych. W pierwszym konkursie nie wyłoniono zwycięzcy, proponowane prace nie zachwyciły komisji. Dopiero drugi konkurs, w którym udział wzięło trzynastu uczestników, wyłonił projekt na nowy mural.


Przeczytaj również: Powstanie mural!


Wizualizacja

Wizualizacja zwycięskiego projektu pojawiła się na profilu Pani Beaty Kulczyckiej, Naczelnika Wydziału Integracji Europejskiej i Promocji w Nowej Soli. Konkurs organizowany przez Urząd Miasta wygrał mural zaproponowany przez zielonogórskiego artystę, Jakuba Bitkę. Jak zaznacza Beata Kulczycka, to nie ostatni pomysł na mural w naszym mieście. Więcej informacji ma pojawić się wkrótce!


Przeczytaj również: Polska z góry


nowy_mural_w_nowej_soli_projekt_zrodlo_beata_kulczycka


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.