Pracodawcy

Oferty pracy od AB Foods

AB Foods z zakładem w Nowej Soli ma do zaoferowania kilka etatów.

Wolne stanowiska w AB Foods

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. AB Foods Polska oferuje markowe, luksusowe produkty spożywcze, tak na rynku brytyjskim, jak i na rynkach międzynarodowych. Obecnie poszukiwani są pracownicy na stanowiska:

  • Koordynator Szkoleń

Zadaniem koordynatora szkoleń będzie przygotowywanie miesięcznych przeglądów szkoleń i przeglądów kwartalnych na poziomie grupy, administrowanie i kontrolowanie matrycy umiejętności i procesu Induction oraz opracowywanie i modyfikowanie instrukcji procedur. Wymagane jest wykształcenie wyższe (technologia, żywności, ekonomia) oraz posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Przeczytaj więcej o ofercie: Koordynator Szkoleń

  • Asystent Raportowania Danych Produkcyjnych

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby produkcji, a także prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności. Do pracy w tym zawodzie potrzebna jest umiejętność posługiwania się programami MS Word i MS Excell na poziomie min. średnio-zaawansowanym.

Przeczytaj więcej o ofercie: Asystent Raportowania Danych Produkcyjnych

  • Technik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków Technika Utrzymania Ruchu to między innymi utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, usuwanie pojawiających się usterek i awarii oraz prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z zaleceniami producenta. Wymagane są uprawnienia SEP potwierdzone egzaminem. Praca w systemie trzyzmianowym.

Przeczytaj więcej o ofercie: Technik Utrzymania Ruchu

  • Kupiec Usług i Materiałów Nieprodukcyjnych

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie realizacja założonego budżetu dla zakupów materiałów nieprodukcyjnych i usług oraz negocjowanie warunków handlowych i kontraktów. Ważne będzie też zarządzanie kategoriami zakupowymi zgodnie ze standardami ABF, planowanie zaopatrzenia dla kluczowych kategorii: inwestycje, logistyka i transport, media, części zamienne i serwis, usługi ogólne. Wymagane wykształcenie wyższe oraz minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Przeczytaj więcej o ofercie: Kupiec Usług i Materiałów Nieprodukcyjnych

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.