Pracodawcy

Oferty pracy w Nowej Soli

Pojawiły się kolejne oferty pracy u nowosolskich pracodawców. W AB Foods poszukiwany jest m.in. pracownik logistyki wewnętrznej. JOST szuka monterów, a NORD operatorów maszyn obróbczych.

Technik Utrzymania Ruchu

pracodawca: AB Foods

Do obowiązków technika utrzymania ruchu należy m.in. utrzymywanie ciągłości pracy linii produkcyjnych i usuwanie pojawiających się usterek i awarii. Praca w Nowej Soli w systemie III zmianowym. Wymagane jest wykształcenie zawodowe/średnie oraz uprawnienia SEP.

Przeczytaj więcej o ofercie Technik Utrzymania Ruchu.


Monter

pracodawca: JOST

Zadaniem montera w JOST jest realizacja przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym oraz transport części lub powiadamianie operatora wózka widłowego. Firma oferuje umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz karnety na basen i siłownię.

Przeczytaj więcej o ofercie Monter.


Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo

pracodawca: NORD Napędy

Po okresie szkolenia od pracownika wymagana będzie samodzielna obsługa maszyn CNC i ich przezbrojenie. Firma szuka pracowników z wykształceniem zawodowym lub średnim, a także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. NORD Napędy oferuje stabilne warunki zatrudnienia.

Przeczytaj więcej w ofercie Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo.


Więcej ofert pracy znajdziesz tutaj

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.