Młodszy Analityk Finansowy

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego.

Miejsce: Nowa Sól
Data zakończenia: 31.10.2021
Aplikuj: rekrutacja@abfoods.pl

Zakres odpowiedzialności i zadania:

• Kalkulacja, wprowadzanie i modyfikacja danych dotyczących kosztów standardowych w systemach
• Kalkulacja cen transferowych produktów i wprowadzanie ich do systemów
• Wsparcie w przygotowaniu kalkulacji kosztów wyrobów gotowych oraz w projektach wdrożenia nowych produktów
• Współuczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca
• Współuczestniczenie w przygotowaniu tygodniowych i miesięcznych raportów prezentujących wyniki przedsiębiorstwa

Wymagania:

• Umiejętność analitycznego myślenia i zamiłowanie do liczb
• Gotowość i chęć do nauki
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność i otwartość przy współpracy z innymi
• Wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub matematyczne (absolwent)
• Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
• Chęć samodoskonalenia poprzez zdobywanie nowej wiedzy i rozwijanie kompetencji
• Dociekliwość w poszukiwaniu możliwości usprawnień procesów

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Dofinansowania do posiłków na kantynie pracowniczej
• Kartę Medyczną Medicover
• Dofinansowanie do Karty Sportowej Medicover Sport
• Możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
• Możliwość realizacji ciekawych projektów, inicjowania rozwiązań
• Miłą atmosferę pracy w zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej

APLIKUJ: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV podając w temacie wiadomości nr. ref. MAF /102021.

Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w cele przeprowadzenia rekrutacji”
* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Agnieszka Płóciennik

HR Business Partner

Telefon: +48 507 065 531

E-mail: aplociennik@abfoods.pl