Elektryk – Automatyk na Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Nowa Sól (lubuskie)

Twoje obowiązki:

  • Opieka nad parkiem maszynowym w zakładzie,
  • Bieżące usuwanie usterek i wykonywanie przeglądów maszyn,
  • Podłączanie maszyn przychodzących w odpowiednie media,
  • Wykonywanie prac mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa BHP na terenie zakładu,
  • Opieka nad mediami na terenie zakładu,

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunkowe: elektryk albo automatyk
  • mile widziane znajomość programów MS Office,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i dobra organizacja pracy;
  • uprawnienia SEP do 1 KV, na kierunku eksploatacja,
  • znajomość sterowników PLC, umiejętność diagnozy i usuwania drobnych błędów,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych,
  • znajomość systemów SINUMERIK, FANUCK,
  • znajomość konfiguracji falowników,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe, suwnice i żurawie,
  • uprawnienia na obsługa kotłów gazowych powyżej 50 KW,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego – branżowego/technicznego – czytanie schematów,

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowa o pracę bez pośredników
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę, premię do 20%, dodatki za nadgodziny
  • Stawka adekwatna do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • Możliwości zmiany wynagrodzenia wraz z postępem rozwoju osobistego
  • Szkolenie w firmach zewnętrznych
  • Wysokie standardy wyposażenia i bezpieczeństwa pracy
  • Praca w systemie trzyzmianowym

 Pakiet benefitów:

  • NOWOŚĆ! Dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch;
  • dofinansowanie do karty Multisport lub karnetów na siłownię;
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • dla chętnych ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna LUXMED na preferencyjnych warunkach;
  • zniżki w ramach Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy.

Przyjdź i przekonaj się sam, może to właśnie MY zostaniemy napędem TWOJEJ kariery!

Wyślij CV

Kontakt z Nord

Agnieszka Wawrzkiewicz

Dział HR

Telefon: +48 68 455 78 83

E-mail: Agnieszka.Wawrzkiewicz@nord.com

Czytaj więcej

Spodobała Ci się oferta pracy? Aplikuj do Nord!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.