Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

W związku z szerokimi inwestycjami w zakładzie produkcyjnym w Nowej Soli NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym,
  • uprawnienia SEP w zakresie montaż, konserwacja do 1kV,
  • mile widziana znajomość podstaw automatyki,
  • zdolności manualne,
  • samodzielność, odpowiedzialność i pewność w działaniu,
  • elastyczność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń;
  • prace w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając na poniższy link:
https://nord.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/Elektryk-w-Dziale-Utrzymania-Ruchu-yl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w celu przeprowadzenia rekrutacji.”
* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie prowadzenia niniejszego procesu rekrutacji jest NORD NAPĘDY Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Inżynierska 4. Tel. 684 – pokaż numer telefonu – , e-mail: PL-NO-KADRY(at)nord.com, dalej zwany: „Administratorem”).
Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody (począwszy od 25 maja 2018 r. także na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) na potrzeby rekrutacji.
Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy i nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom (odbiorcom danych). Masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, a począwszy od 25 maja 2018 r. – masz prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zasady korzystania z tych praw określają przepisy prawa. W celu skorzystania z tych praw należy skontaktować się z Administratorem za pomocą adresu e-mail wskazanego powyżej lub w formie pisemnej na adres Administratora wskazany powyżej.
Możesz cofnąć udzieloną już zgodę lub zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości email lub listu do Administratora na adres wskazany powyżej. Pamiętaj, że cofnięcie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
We wszelkich sprawach dotyczących Twoich danych osobowych kontaktuj się z Administratorem listownie na adres wskazany powyżej lub adres e –mail PL-NO-KADRY(at)nord.com


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z Nord

Tomasz Łyszyński

Dział HR

Telefon: +48 68 455 78 84

E-mail: Tomasz.Lyszynski@nord.com

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.