Elektryk

Grupa Alumetal - znaczący na rynku europejskim, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych poszukuje pracownika do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko Elektryk. Praca w Nowej Soli.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu – zostań współtwórcą Grupy Alumetal.

Obecnie do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy kandydata na stanowisko Elektryk, który wykonywać będzie czynności związane z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych; wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów; usuwanie awarii na liniach produkcyjnych.

Obowiązki

  • utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń;
  • przegląd, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń;
  • usuwanie bieżących awarii i usterek.

Stawiane wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe;
  • doświadczenie na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu (minimum 2 lata);
  • doświadczenie w branży przemysłowej;
  • umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych;
  • ważne uprawnienia SEP do 1 kV;
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu automatyki;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • motywacja i chęć do pracy;
  • rzetelność, uczciwość, punktualność.

Gwarancja

  • zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • bogatego pakietu socjalnego;
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;
  • grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • ciekawej, pełnej wyzwań pracy;
  • pomocy doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;
  • niezbędnych narzędzi do pracy oraz odzieży roboczej;
  • wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również iż jestem świadomy iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie.”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV

Kontakt z Alumetal

Agnieszka Ożóg

Specjalista ds. kadrowo-płacowych / Dział Personalny

Telefon: +48 (68) 47 82 302

E-mail: aozog@alumetal.pl