Kontroler jakości/technik jakości

Miejsce pracy: lubuskie (Nowa Sól)

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne);
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych;
  • dobre umiejętności w obsłudze komputera (MS Office);
  • samodzielność, odpowiedzialność i pewność w działaniu;
  • elastyczność i umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym.

Twoje obowiązki po okresie szkolenia:

  • nadzorowanie i zatwierdzanie jakościowe bieżącej produkcji;
  • kontrola jakości materiałów wejściowych oraz wyrobów gotowych;
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi;
  • pisanie lub wprowadzanie drobnych korekt do programów pomiarowych;
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej (arkusze, protokoły pomiarowe);
  • udział w licznych procesach optymalizacyjnych.

Nasza oferta:

  • stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę bez pośredników;
    • Wynagrodzenie obejmujące podstawę, premię do 15%, dodatki za nadgodziny i godziny nocne;
    • Stawka adekwatna do posiadanych umiejętności i kwalifikacji;
    • Możliwości zmiany wynagrodzenia wraz z postępem rozwoju osobistego;
    • Wysokie standardy wyposażenia i bezpieczeństwa pracy;
    • Pomoc i wsparcie w okresie szkolenia.
  • Pakiet benefitów:
    • dofinansowanie do karty Multisport lub karnetów na siłownię;
    • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
    • dla chętnych ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna LUXMED na preferencyjnych warunkach;
    • zniżki w ramach Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Masz możliwość zobaczenia miejsca pracy przed zatrudnieniem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail praca@nord.com lub za pomocą formularza poniżej.

Wyślij CV

Kontakt z Nord

Tomasz Łyszyński

Dział HR

Telefon: +48 68 455 78 84

E-mail: Tomasz.Lyszynski@nord.com