Koordynator Szkoleń

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynator Szkoleń.

Miejsce pracy: Nowa Sól
Zakończenie rekrutacji:
30.08.2019

Zakres odpowiedzialności i zadania:
• Przygotowywanie miesięcznych przeglądów szkoleń i przeglądów kwartalnych na poziomie grupy
• Administrowanie i kontrolowanie matrycy umiejętności i procesu Induction
• Opracowywanie i modyfikowanie instrukcji procedur, a także innej dokumentacji szkoleniowej według wymaganego standardu
• Organizowanie i prowadzenie szkoleń podstawowych oraz doskonalących, a także koordynowanie szkoleń zewnętrznych
• Doskonalenie umiejętności obecnych, nowych pracowników, dbanie o ich dalszy rozwój (np. coaching, indywidualne programy rozwoju, re – trening, programy naprawcze)
• Prowadzenie bazy szkoleń, sporządzanie raportów, analiz jakościowych i ilościowych,
• Monitorowanie rozwoju kompetencji pracowników
• Administrowanie dokumentacją szkoleniową
• Określanie potrzeb szkoleniowych w porozumieniu z przełożonymi oraz z działem HR, przygotowywanie planu szkoleń

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Technologia Żywności, Ekonomia
• Zorganizowane podejście do pracy z dużą dbałością o szczegóły
• Posiadanie doświadczenia w tworzeniu instrukcji, szkoleń stanowiskowych w podobnym środowisku
• Tworzenie procedur i instrukcji stanowiskowych
• Znajomość programów Office Excel, Office Word, Outlook
• Wiedza operacyjna dotycząca archiwizacji dokumentacji produkcyjnej
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z współpracownikami
• Pewność siebie, umiejętność motywacji i zdolności do samodzielnej pracy

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami
• Rozwój zawodowy i podnoszenia kwalifikacji wg indywidualnych potrzeb
• Bogaty Pakiet Socjalny
• Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
• Miłą atmosferę pracy w zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej

APLIKUJ: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV podając w temacie wiadomości nr. ref. KS/062019 na maila rekrutacja@abfoods.pl

Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w cele przeprowadzenia rekrutacji”
* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl