Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych

Firma MAZEL S.A. z siedzibą w Nowej Soli poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych.

Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki:

 • Analiza dokumentacji projektowej i wykonywanie przedmiarów w zakresie instalacji elektrycznych.
 • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i producentów materiałów.
 • Sporządzanie kosztorysów ofertowych w oparciu o nakłady rzeczowe, cenniki oraz oferty rynkowe.

Oczekiwania:

 • Wykształcenie wyższe techniczne w profilu elektrycznym.
 • Dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad.
 • Doświadczenie w pracy jako kosztorysant oraz znajomość programu Norma Pro będzie dodatkowym atutem.
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
 • Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność.
 • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

 • Stabilną pracę w firmie polskiej z 30-letnim doświadczeniem.
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do osiąganych rezultatów pracy.

CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać pod adres praca@mazel.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: +48 694 460 639.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAZEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)1 w celu przeprowadzenia rekrutacji (oraz do celów kolejnych rekrutacji)2”.
1 Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata
2 Wpisać w przypadku gdy kandydat zgadza się, aby jego dane były przechowywane do celów kolejnych rekrutacji

„Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest MAZEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Piaskowa 2a, 65-209 Zielona Góra, KRS nr 0000595087, zwana dalej: „Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: m.nadrzycka@mazel.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia takiej zgody przez kandydata w celach kolejnych rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym zewnętrznym odbiorcom, w tym do odbiorców państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji tj. nie dłużej niż 6 miesiące, przez okres 3 lat na potrzeby kolejnych rekrutacji w przypadku wyrażenia zgody lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody. Po tym okresie dane będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z Mazel

Iwona Zmuda

Asystent Zarządu

Telefon: +48 68 457 01 10

E-mail: asystent@mazel.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.