Kupiec Kategorii – Opakowania

AB World Foods jest międzynarodową firmą spożywczą oferującą rozpoznawalne na całym świecie produkty o niepowtarzalnych smakach. Nie produkty czy smaki, lecz ludzie z nami pracujący sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi! Dokładamy wszelkich starań, aby AB World Foods było doskonałym miejscem do pracy i Twojego rozwoju.

AB Foods oferuje znakomitą okazję dołączenia do zespołu Procurement jako Kupiec Kategorii Opakowania, biorąc odpowiedzialność za wybrane kategorie opakowań i dostarczenie wartości dodanej dla AB World Foods. Poprzez ścisłą współpracę z różnymi działami od Produkcji do NPD możesz mieć niepowtarzalną szansę zaangażować się w szereg interesujących projektów i przedstawienie własnych pomysłów zmieniających efekt końcowy pracy całego zespołu.

Jaka będzie Twoja rola?

Jeżeli lubisz działać w dynamicznym otoczeniu, masz głowę pełną pomysłów oraz posiadasz umiejętność wyboru najlepszych rozwiązań to ta oferta jest dla Ciebie. Zmieniające się przepisy, technologie produkcyjne oraz nowe rozwiązania opakowaniowe mają realny wpływ na dobór odpowiednich dostawców. Aspekty środowiskowe są ważnym elementem działalności Procurement i muszą być uwzględniane w procesie zakupowym. Sukces jest definiowany przez umiejętność zrozumienia złożoności wszystkich aspektów związanych z procesem zakupu opakowań, budowaniem silnych relacji ze współpracownikami na różnych szczeblach oraz podejmowaniem krytycznych decyzji mających wpływ na szeroko rozumiany Łańcuch Dostaw, produkcję, obsługę klienta i przyszły rozwój naszej firmy. Stale rozwijająca się sieć dostawców oraz naszych jednostek biznesowych wymaga gotowości do wyjazdów służbowych.

Co Cię wyróżnia?

  • Analityczne podejście do procesu związanego z łańcuchem dostaw;
  • Umiejętności interpersonalne w utrzymywaniu oraz zarządzaniu relacjami z dostawcami;
  • Doświadczenie w negocjacjach oraz organizowaniu przetargów w dynamicznym zmieniającym się środowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów;
  • Wysoka kultura osobista, umiejętności pracy w zespole oraz konstruktywne podejście do powierzonych zadań.

APLIKUJ: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@abfoods.pl podając w temacie wiadomości nr ref. KKO/2020 lub o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez formularz kontaktowy znajdujący się pod ogłoszeniem.

Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w celu przeprowadzenia rekrutacji”
* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Malwina Leśkiewicz

Specjalista Personalny

Telefon: +48 509 873 368

E-mail: mLeskiewicz@abfoods.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.