Kupiec Usług i Materiałów Nieprodukcyjnych

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kupiec Usług i Materiałów Nieprodukcyjnych

Miejsce: Nowa Sól
Data zakończenia: 30.08.2019

Zakres odpowiedzialności i zadania:

• Realizacja założonego budżetu dla zakupów materiałów nieprodukcyjnych i usług;
• Negocjowanie warunków handlowych i kontraktów oraz zapewnienie realizacji zakupów zgodnie z zawartymi kontraktami;
• Wystawianie i wysyłanie zamówień nieprodukcyjnych zgodnie z uzgodnioną specyfikacją z klientem wewnętrznym. Nadzór nad ich realizacją;
• Zarządzanie kategoriami zakupowymi zgodnie ze standardami ABF, planowanie zaopatrzenia dla kluczowych kategorii: inwestycje, logistyka i transport, media, części zamienne i serwis, usługi ogólne;
• Zarządzanie interesariuszami z funkcji inżynieryjnej, produkcyjnej, planistycznej, logistycznej, jakościowej, finansowej, BHP i HR: zrozumienie ich wymagań i oczekiwań i realizacja projektów zakupowych w założonym czasie i w zgodzie z obowiązującymi procesami i procedurami;
• Przygotowanie raportów i analiz zakupowych w założonym czasie;
• Zarządzanie relacjami z kluczowymi dostawcami celem identyfikacji szans tworzenia wartości dodanej dla biznesu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: Ekonomiczne, Inżynieryjne,
• Min. 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość przepisów Prawa Handlowego,
• Znajomość standardów światowych wykorzystywanych w handlu,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Znajomość programów Office Excel, Office Word, Outlook,
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
• Prawo Jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami;
• Rozwój zawodowy i podnoszenia kwalifikacji wg indywidualnych potrzeb;
• Bogaty Pakiet Socjalny;
• Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań;
• Miłą atmosferę pracy w zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

APLIKUJ: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV podając w temacie wiadomości  nr ref. KUMN/072019. Aplikuj: rekrutacja@abfoods.pl

Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w cele przeprowadzenia rekrutacji”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata.

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl