Lider Zespołu Produkcji

AB Foods Polska poszukuje pracownika na stanowisko Lidera Zespołu Produkcji, którego celem będzie przyczynianie się do realizacji planów produkcji poprzez koordynowanie procesu produkcyjnego. 1 etat. 

Miejsce pracy: Nowa Sól.

Do głównych odpowiedzialności i zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:

 • Koordynacja zakresu zadań wykonywanych przez pracowników,
 • Kontrola dokumentacji produkcyjnej,
 • Kontrola stanów magazynowych,
 • Odpowiedzialność za pobieranie materiałów potrzebnych do produkcji,
 • Rejestracja zleceń produkcyjnych, rozliczanie zużycia sosów i materiałów produkcyjnych.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

 • Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi,
 • Znajomości w zakresie procesów produkcyjnych,
 • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zarządzania zmianą,
 • Mile widziane będzie wyższe wykształcenie
 • Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

 • Pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • Możliwość rozwoju zawodowego,
 • Dużą samodzielność w działaniu.

APLIKUJ: Jeżeli lubisz podejmować nowe wyzwania, jesteś otwartą na zmiany, zorientowaną na sukces, uparcie dążącą do celu osobą prześlij aplikację na adres: rekrutacja@abfoods.pl. W temacie wiadomości podaj nr. ref. LZP/022019

  

Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w cele przeprowadzenia rekrutacji”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, KRS nr 0000269832, zwana dalej: “Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: rekrutacja@abfoods.pl lub telefonując pod numer: +48 68 455 72 00. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym odbiorcom, jak również do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji (nie dłużej jednak niż 6 miesięcy) lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody, po tym okresie będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.