Magazynier w systemie weekendowym

Jesteś perfekcjonistą i zawsze wiesz, „gdzie co leży”? Przekuj swoje atuty w sukces zawodowy! Znajdź kilka chwil na nadesłanie swojego CV i wyczekuj telefonu – możliwe, że już wkrótce dołączysz do zgranej ekipy jednego z przedsiębiorstw ze strefy ekonomicznej w Nowej Soli!

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. AB Foods Polska oferuje markowe, luksusowe produkty spożywcze, tak na rynku brytyjskim, jaki i na rynkach międzynarodowych. Obecnie nasza firma  poszukuje Magazynier – osoby, która będzie organizować przepływ materiałów w magazynie.

Oferowany etat jest w systemie pracy weekendowej (praca w piątki 6:00 – 14:00, soboty 6:00 – 18:00, niedziele 10:00 – 22:00).

Do głównych zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie:

 • przyjmowanie dostaw materiałów od dostawców,
 • wydawanie i przyjmowanie materiałów do produkcji (fizycznie i systemowo),
 • przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji (fizycznie i systemowo),
 • rozmieszczanie materiałów w magazynie,
 • przygotowywanie opakowań zwrotnych, jednorazowych oraz surowców wtórnych do zwrotu i odsprzedaży,
 • załadunek wyrobów gotowych,
 • utrzymywanie czystości w magazynach.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

 • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych,
 • doświadczenia w pracy na wózkach widłowych,
 • dobrej znajomości obsługi komputera – w tym znajomości MS Office,
 • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
 • dokładności, sumienności, rzetelności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

 • pełną wyzwań, ambitną pracę w stabilnym, dynamicznie rozwijającym się koncernie z branży spożywczej,
 • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
 • pakiet socjalny,
 • dużą samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres  rekrutacja@abfoods.pl lub za pomocą formularza poniżej.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w celu przeprowadzenia rekrutacji.”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

„Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, KRS nr 0000269832, zwana dalej: „Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: rekrutacja@abfoods.pl lub telefonując pod numer: +48 68 455 72 00 Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym odbiorcom, jak również do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji (nie dłużej jednak niż 6 miesiące) lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody, po tym okresie będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.