Monter

Miejsce pracy: Nowa Sól

Twoje obowiązki:

  • Samodzielny montaż jednostek napędowych zgodnie ze specyfikacją klienta.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji jeśli go nie masz nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy;

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowa o pracę bez pośredników.
  • Pełen zakres szkoleń i opiekę trenera w okresie wdrożenia.
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę, premię do 20%, dodatki za nadgodziny.
  • Stawka adekwatna do posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
  • Możliwości zmiany wynagrodzenia wraz z postępem rozwoju osobistego.
  • Wysokie standardy wyposażenia i bezpieczeństwa pracy.
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Pakiet benefitów:

  • NOWOŚĆ! Dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch;
  • dofinansowanie karty Multisport lub karnetów na siłownię;
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • dla chętnych ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna LUXMED na preferencyjnych warunkach;
  • zniżki w ramach Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy.

Przyjdź i przekonaj się sam, może to właśnie MY zostaniemy napędem TWOJEJ kariery!
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail praca@nord.com, podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci mają możliwość zapoznania się z miejscem pracy.

Wyślij CV

Kontakt z Nord

Agnieszka Wawrzkiewicz

Dział HR

Telefon: +48 68 455 78 83

E-mail: Agnieszka.Wawrzkiewicz@nord.com

Czytaj więcej

Spodobała Ci się oferta pracy? Aplikuj do Nord!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.