Odlewacz gąsek w Dziale Produkcji

Grupa Alumetal - prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych poszukuje pracownika na stanowisko Odlewacz gąsek w Dziale Produkcji w Nowej Soli.

Szczegóły zatrudnienia:

miejsce pracy: Nowa Sól
województwo: lubuskie
pracodawca: Alumetal Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • obsługa pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej wraz z rafinatorem,
  • prowadzenie procesów topienia,
  • sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z kartą wsadu,
  • ściąganie tlenków z powierzchni zalewaka podczas procesu odlewania,
  • czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca ostojowego,
  • czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora,
  • wywożenie i ważenie zgarów,
  • obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania oraz czyszczenia kadzi,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Stawiane wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej,
  • mile widziane uprawnienia gazowe (świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji),
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice lejnicze (kat IIS),
  • podstawy obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • rzetelność, uczciwość, punktualność.

Gwarancja:

  • zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • bogatego pakietu socjalnego,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,
  • ciekawej, pełnej wyzwań pracy,
  • pomocy doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy,
  • niezbędnych narzędzi do pracy oraz odzieży roboczej,
  • atrakcyjnego wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Nowa Sól może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również iż jestem świadomy iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie”.

Wyślij CV

Kontakt z Alumetal

Agnieszka Ożóg

Specjalista ds. kadrowo-płacowych / Dział Personalny

Telefon: +48 (68) 47 82 302

E-mail: aozog@alumetal.pl