Operator Kuchni

Firma AB Foods poszukuje zaangażowanego pracownika do przygotowywania, testowania i kontrolowania jakości produktów firmy.

AB Foods Polska poszukuje pracownika na stanowisko Operatora Kuchni. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przyczyniała się do realizacji planu produkcyjnego poprzez zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

 • Ważenie składników, gotowanie oraz testowanie sosów przez zwolnieniem do produkcji
 • Kontrola procesu produkcyjnego podczas wykonywania pracy w danym obszarze
 • Kontrola działania maszyn produkcyjnych
 • Kontrola jakości wyboru gotowego
 • Przestrzeganie zasad HACCP
 • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

Wymagania:

 • Zaangażowanie
 • Dobra organizacja czasu pracy
 • Samodzielność

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Pracę w międzynarodowej firmie w branży spożywczej
 • Pakiet socjalny

APLIKUJ: rekrutacja@abfoods.pl w temacie wiadomości podając nr ref. OP/092018

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w celu przeprowadzenia rekrutacji.”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

„Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, KRS nr 0000269832, zwana dalej: „Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: rekrutacja@abfoods.pl lub telefonując pod numer: +48 68 455 72 00 Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym odbiorcom, jak również do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji (nie dłużej jednak niż 6 miesiące) lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody, po tym okresie będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.