Operator maszyn

Firma JOST Polska z Nowej Soli poszukuje pracownika na stanowisko operatora maszyn.

Nasze przedsiębiorstwo

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników. Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Główne zadania na stanowisku:

  • realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i instrukcją pracy;
  • realizowanie działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • mile widziane uprawnienia spawacza (metoda MAG 135);
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza;
  • mile widziane uprawnienia na suwnice.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • bardzo dobrą atmosferę i dobre warunki pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • Pracowniczy Program Emerytalny (po roku zatrudnienia);
  • Kartę Rabatową Programu Lojalnościowego Nowej Pracy.

Twoja droga zaczyna się tutaj:

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem pracy i spełniasz przedstawione wymagania, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres http://www.jost-polska.pl/kariera/e-rekrutacja.html lub za pomocą formularza znajdującego się pod ogłoszeniem.

Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Dominika Paplińska

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: dominika.koryga@jost-world.com