Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo

Nord Napędy poszukuje do swojego zakładu w Nowej Soli operatora maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo. Sprawdź wymagania i obowiązki i wyślij nam swoje CV.

Do zakładu produkcyjnego w Nowej Soli poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo

Miejsce pracy: lubuskie (Nowa Sól)

Nasze oczekiwania:

 • wykształcenie zawodowe lub średnie;
 •  podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych;
 • dodatkowym atutem będzie ukończony kurs CNC lub doświadczenie w pracy na stanowisku CNC;
 • samodzielność, odpowiedzialność i pewność w działaniu;
 • elastyczność i umiejętność pracy w grupie.

Twoje obowiązki po okresie szkolenia:

 • samodzielna obsługa maszyn CNC – tokarki, frezarki, szlifierki;
 • przezbrojenie maszyn CNC;
 • wprowadzanie drobnych korekt do programów;
 • pianie programów obróbczych od podstaw;
 • udział w licznych procesach optymalizacyjnych.

Co oferujemy:

 • specjalistyczne szkolenia niezbędne do obsługi i programowania maszyn CNC;
 • pracę na bardzo nowoczesnych maszynach m.in. takich marek jak: Reishauer, Emco, Index;
 • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
 • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza poniżej.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w celu przeprowadzenia rekrutacji.”
* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie prowadzenia niniejszego procesu rekrutacji jest NORD NAPĘDY Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Inżynierska 4. Tel. 684557800, e-mail: PL-NO-KADRY@nord.com, dalej zwany: „Administratorem”).
Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody (począwszy od 25 maja 2018 r. także na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) na potrzeby rekrutacji.

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy i nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom (odbiorcom danych). Masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, a począwszy od 25 maja 2018 r. – masz prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zasady korzystania z tych praw określają przepisy prawa. W celu skorzystania z tych praw należy skontaktować się z Administratorem za pomocą adresu e-mail wskazanego powyżej lub w formie pisemnej na adres Administratora wskazany powyżej.

Możesz cofnąć udzieloną już zgodę lub zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości email lub listu do Administratora na adres wskazany powyżej. Pamiętaj, że cofnięcie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

We wszelkich sprawach dotyczących Twoich danych osobowych kontaktuj się z Administratorem listownie na adres wskazany powyżej lub adres e –mail PL-NO-KADRY@nord.com


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z Nord

Tomasz Łyszyński

Dział HR

Telefon: +48 68 455 78 84

E-mail: Tomasz.Lyszynski@nord.com

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.