Operator maszyn/ spawacz

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów.

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem
    produkcyjnym i instrukcją pracy,
  • realizowanie działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia spawacza (metoda MAG 135)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • bardzo dobrą atmosferę i dobre warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karnety na basen i siłownie,
  • grupowe zajęcia sportowe.

Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Twoja droga zaczyna się tutaj:

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem pracy i spełniasz przedstawione wymagania, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych pocztą elektroniczną. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JOST Polska Sp. Z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. Zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania).”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Dominika Koryga

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: dominika.koryga@jost-world.com